Retailteam

Marijke van Hees
Voorzitter
marijke@mvanhees.nl
06 15 00 16 77

Brigit Gerritse
Programmamanager
b.gerritse@nrw.nl
06 29 50 55 89

Jacques de Win
Retailadviseur Ministerie van EZK
j.m.m.dewin@minez.nl
06 15 01 74 69

Kim Ruijs
Projectleider Regionale afstemming
kim.ruijs@retailland.nl
06 18 60 94 33

Lieve Römkens
Retailagenda adviseur Ministerie van EZK
g.j.m.romkens@minez.nl
06 48 16 13 15

Irma IJdens
Projectleider Lokale transformatie
irma.ijdens@retailland.nl
06 22 88 40 76

Tessa Vosjan
Projectleider Kenniscreatie & innovatie labs
tessa.vosjan@retailland.nl
06 53 37 56 01

Willem Leyh
Projectleider HCA
willem.leyh@retailland.nl
06 11 62 05 59

Annet van Baarle
Communicatie-adviseur
annet.van.baarle@retailland.nl
06 53 39 47 30

Thomas da Silva Rosa
Projectleider Europese zaken en internationalisering
thomas.da.silva.rosa@retailland.nl
(+32) 4 83 10 71 11